Medical Tourism in İstanbulNeden İstanbul?

Dünyanın her yerinden insanlar Türkiye'yi sağlıklı bir ortam ve yükselen bir tıbbi turizm destinasyonu olarak tanımaktadır. Türkiye, sağlık turistlerine yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı turizm programları sunar; medikal ve termal turizm kaynaklarını spa ve wellness merkezleriyle ve 5 yıldızlı otellerle birleştirir.

Sağlığınız için uzaklara gitmeyin. İstanbul, Asya, Avrupa ve Orta Doğu arasında stratejik bir coğrafi konuma sahiptir ve iki kıtanın birleştiği bir noktadadır. Ve birçok ülkeden Türkiye'ye kısa sürede uçakla kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye, uzun bir geçmişi olan misafirperverlik geleneğini, tıbbi turizm hizmetleriyle birleştirdi. Sağlık turistinin İstanbul'a adım attığı ilk andan evine döndüğü ana kadar, tıbbi personel ve görevli profesyonel ekipler tarafından ihtiyaç duyabilecekleri her türlü hizmetle karşılanır. Hastanelerin kalitesi, sağlık turisti için en iyi deneyimi sunmak için onaylanmıştır ve İstanbul'daki tıbbi hizmetlerden hem kalite hem de ekonomik açıdan faydalanabilirler. Tıbbi hizmetler için kalite konusunda herhangi bir taviz verilmez. Türkiye'deki tıbbi hizmetlerin kalitesi, Joint Commissions International (JCI), Healthcare Organizations' Accreditation of Healthcare Organizations (JCAOH) ve International Organization for Standardization (ISO) gibi uluslararası kurumlar tarafından onaylanmıştır. Türkiye, JCI tarafından akredite edilmiş 47 hastane ile dünyada ikinci sıraya yerleşiyor.

İletişim sorunları yaşamayacaksınız. Türkiye sağlık sektöründe çok iyi eğitimli personeli bulunmaktadır. Doktorlar, sağlık personeli yabancı dilleri konuşabildiği için iletişim sorunu yaşanmayacaktır ve ihtiyaç duyulan tüm dillerde tercüman ekibimizle birlikte hizmet sunulmaktadır. Sağlık turisti herhangi bir soruya kolayca cevap bulabilir. Ayrıca, operasyondan önce ve sonra, doktorlar veya hemşireler sağlık turistini her şey hakkında bilgilendirecek ve ona moral destek verecektir.

Sağlığınız iyi ellerde. Türkiye, hastaların haklarına ve güvenliğine maksimum önem vermektedir. Bu nedenle, ihmal nedeniyle neredeyse hiçbir işlem açılmamaktadır. Misafir olarak Türkiye'ye gelen sağlık turisti güvendedir. Yüksek kaliteli, ekonomik ve güvenli bir tıbbi hizmet almak istiyorsanız, sizi İstanbul'a bekliyoruz.

 

İstanbul Hakkında

İki kıtayı kucaklayan İstanbul, Asya'ya uzanan bir yanıyla diğer yanıyla Avrupa'ya ulaşan oldukça büyük romantik şehirlerden biridir. Şehrin kalbinde, Boğaziçi, Karadeniz, Marmara Denizi ve Haliç'in suları akar. Roma, Bizans ve Osmanlı olmak üzere önceki üç imparatorluğun başkenti olan, İstanbul, geçmişinin mirasını onurlandırır ve korurken modern çağı da kucaklar.

Binlerce yıl geçmesine rağmen, İstanbul hala coğrafi önemini korur. Bugün İstanbul, yaklaşık on altı milyon kişiye ev sahipliği yapan, kıtaları, kültürleri ve dinleri birleştiren dev bir metropoldür ve bölgenin en büyük iş ve kültür merkezlerinden biridir.

Türkiye'de resmi dil Türkçedir. Diğer konuşulan diller arasında İngilizce, Kürtçe, Arapça, Ermenice ve Yunanca yer alır.

Türkiye'nin %99'u Müslüman'dır (Sünni). Ancak, Doğu Avrupa ile Batı Asya arasında bir köprü konumunda olan Türkiye'nin coğrafi yakınlığı, bu ülkeyi son derece hoşgörülü ve uyum sağlayabilen bir medeniyete dönüştürmüştür.

Türkiye'nin para birimi Türk Lirası'dır. Genel dolaşımda 5, 10, 20, 50, 100 ve 200 Liralık banknotlar bulunmaktadır. Ayrıca 1 Liralık madeni para da vardır. Lira, 100 Kuruş'a eşittir. Sterlin, Euro ve Dolarlar tüm bankalarda, postanelerde (PTT) ve döviz bürolarında kolayca Türk Lirası'na çevrilebilir. Birçok şehirde mücevher dükkanlarında iyi bir kur oranı elde edebilirsiniz. Birçok mağaza uygun bir kur oranıyla para bozdurur ve çoğu sterlini kabul eder. Eğer mobilya, perde, beyaz eşya vb. alıyorsanız, genellikle Euro, ABD Doları veya Pound cinsinden ödeme yapmak ve çok uygun bir fiyat almak mümkündür.

İstanbul'da, yaz sıcaklıkları ortalama 78-86 fahrenheit / 25-30 santigrat derece civarında; kışlar soğuk ama genellikle donma noktasının üzerinde, orta derecede yağışlı ve belki de hafif kar yağışlıdır. İstanbul'da hava neredeyse mükemmel olduğu için, Türkiye'yi ziyaret etmek için en iyi zamanlar ilkbahar ve sonbahardır. Haziran ortasından önce veya Ağustos'tan sonra ziyaret etmek, sivrisinekleri önlemenize de yardımcı olabilir. Karadeniz sahili en iyi Nisan-Eylül arasında ziyaret edilir; hala yağmur yağabilir ama çok fazla değil.

Marmara, Ege ve Akdeniz kıyıları boyunca hafif, pamuklu yazlık kıyafetler ve akşamları için hırkalar önerilir. Karadeniz, İç ve Doğu Anadolu boyunca, yüksek rakımlarda serin akşamlar için daha sıcak giyinmek gerekebilir. Arkeolojik ve tarihi yerleri ziyaret etmek için uzun mesafeli yürüyüş gerektiğinde rahat ayakkabılar gereklidir. Doktorlar yazın güneş şapkası ve güneş gözlüğü kullanılmasını önerirler. Camileri ziyaret etmek için kadınlar başörtüsü takmalı ve omuzlarından dirseklerine kadar kıyafet giymelidirler. Erkekler ise uzun pantolon giymelidirler.

 

İstanbul'a uçakla seyahat etmek ne kadar sürer?

30-45 Dakika
Sofya
Bükreş

 

2 Saat
Viyana
Moskova
Roma
Bakü
Basel

 

3 Saat
Barselona
Londra
Mekke
Amsterdam

 

4 Saat
Kazablanka

 

5 Saat
Dubai

 

10-13 Hours
Los Angeles
New York
Seoul

 

 

 

 2.200 $'dan başlayan fiyatlarla 

Saç Ekim Yöntemleri Nelerdir?

Saç ekimi açısından, alıcı tarafta iki yöntem ve ekim tarafında iki yöntem vardır:

Alıcı tarafta;

  • FUE tekniği
  • FUT tekniği

Nakil tarafında;

  • DHI ekniği
  • Safir FUE Yöntemi

 

No Pain & No Shave Hair Transplant Apply Now!

 

Telif Hakkı © 2023 World Health Center, WHC. Tüm hakları saklıdır. | Gizlilik Politikası | Powered by MMA