Medipol Healthcare Group

Medipol Sağlık Grubu

Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu'nun Türkiye ve dünya genelinde haklı gururu olan Medipol Üniversitesi Hastanesi, bu ruhla ortaya çıkan JCI standartlarına sahip bir sağlık kompleksidir ve dünyanın dört bir yanından hasta kabul etmektedir. Medipol Üniversitesi Hastanesi, Genel, Kalp Damar Cerrahisi, Onkoloji ve Diş hastanelerini içeren bir üniversite hastanesi olarak, Türkiye'nin en büyük özel sağlık yatırımıdır.

 

Medical Park Healthcare Group

Medical Park Sağlık Grubu

Medical Park Hastane Grubu, 1995 yılında "kaliteden ödün vermeden herkes için sağlık" sloganıyla kurulmuş ve en yüksek düzeyde toplumun beklentilerini karşılamak ve etik ilkeleri korumak amacıyla kısa sürede Türkiye'deki sağlık sektöründe lider bir güç haline gelmiştir. Sağlıklı bir Türkiye için çıktığımız bu yolda hastalara hizmet vermeye ve insanları "iyileştirmeye" devam ediyoruz.

 

Acıbadem Healthcare Group

Acıbadem Sağlık Grubu

Acıbadem International, tıbbi ve sağlık turistlerine hizmet veren tek durak uluslararası hasta merkezidir. Acıbadem olarak, her zaman mükemmeliyeti hedefler ve Türkiye'ye her yıl gelen binlerce uluslararası hastaya tıbbi turizmi kolay ve güvenilir hale getirmeyi amaçlarız. Hastalar İstanbul Havalimanı'na varış anından ülkelerine dönüşlerine kadar Acıbadem ekibi yanlarında olur.

 

Medicana Healthcare Group

Medicana Sağlık Grubu

Medicana Sağlık Grubu, gelecekteki sağlık hizmeti standartlarını belirlemek üzere ilerlemesini sürdürüyor. Bugün İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Samsun ve Sivas'ta faaliyet gösteren Medicana Sağlık Grubu, 14 hastane ve 10 binden fazla çalışanıyla sağlık hizmetinin tüm yönlerinde en ileri düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.

 

Türkiye Hospital

Türkiye Hastanesi

Türkiye Hastanesi, uzmanlığı en yüksek nitelikli personelle ve sağlık yeniliğiyle birleştirerek, her bir hastanın ihtiyaç duyduğu hassas tedaviyi aldığından emin olmak adına mükemmeliyet için çaba sarf ederek ününü korumuştur.

 

NP Brain Hospital

NP Beyin Hastanesi

Uluslararası standartları elde ederek fark yaratan NP Sağlık Grubu, çağdaş bilim ışığında farklı disiplinlerin ortak çalışma anlayışı ile ilerleyerek ve sağlık mükemmeliğine odaklanarak öncü uygulamalarla fark yaratarak kurulmuştur.

 

Memorial Hospital

Memorial Sağlık Grubu

Memorial Hastaneler Grubu, 2000 yılı Şubat ayında ilk hastasına hizmet vererek, etik prensipler ışığında öncü uygulamalarla fark yaratarak, seçkin personeli ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarıyla sağlıkta dünya markası olma misyonuyla kurulmuştur. Dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmetini Türkiye'ye tanıtan Memorial, Türkiye'deki ilk JCI (Joint Commission International) akreditasyon sertifikası alan hastanedir ve Dünya'da 21. sırada yer almaktadır.

 

Hisar Hospital

Hisar Hastanesi

Hisar Hospital Intercontinental, 2005 yılında Türk sağlık sektöründe başlayan insana hizmet yolculuğunda, dünya standartlarında sunduğu sağlık hizmeti ile değerli tıp uzmanlarını ve misafirimiz olarak tanımladığımız hastalarımızı bir araya getiriyor.

 

 

 

 2.200 $'dan başlayan fiyatlarla 

Saç Ekim Yöntemleri Nelerdir?

Saç ekimi açısından, alıcı tarafta iki yöntem ve ekim tarafında iki yöntem vardır:

Alıcı tarafta;

  • FUE tekniği
  • FUT tekniği

Nakil tarafında;

  • DHI ekniği
  • Safir FUE Yöntemi

 

No Pain & No Shave Hair Transplant Apply Now!

 

Telif Hakkı © 2023 World Health Center, WHC. Tüm hakları saklıdır. | Gizlilik Politikası | Powered by MMA