World Health Center

Almanya merkezli World Health Center, SBY Consulting'in deneyim ve hedefleri ışığında, en iyi sağlık kurumlarıyla işbirliği yaparak sağlık turizmindeki küresel sorunları çözmek ve özellikle Türkiye'de uluslararası hasta hizmetlerini iyileştirmek amacıyla Burhan Altunok tarafından kurulmuştur.

 

Neden World Health Center

  • World Health Center’ın, sağlık hizmetlerinin akreditasyonunda dünya lideri JCI tarafından akredite edilmiş kurumların üniversite hastaneleri ve kamu-özel sektör sağlık hizmeti sağlayıcıları ile anlaşmaları bulunmaktadır. Bu anlaşmalar kapsamında, JCI tarafından sertifikalı uzman hekimler tıbbi hizmetlerin sunumunda çalışmaktadır.
  • Sağlam bir veri-karşılaştırma ekibi ile hizmet vererek fiyat avantajı yaratmaktadır.
  • Uzman hekimlerden oluşan tıbbi danışma kurulu ile tanı/tedavi planlamasında en hızlı ve en profesyonel hizmeti sunmaktadır.
  • Ulusal ve uluslararası alanda birçok tıbbi çalışma başarısına imza atmış sağlık yöneticileri kadrosu bulunmaktadır.
  • Hollanda, Fas, Kuveyt, Cezayir, Irak, Almanya ve Kazakistan'daki temsilcilikleri ile Türkiye'nin tek tıbbi turizm şirketi olarak, Tıbbi-Termal-Geriatrik turizm hizmetlerini entegre sağlık turizmi şirketi olarak sunuyoruz.

Sağlık çözümlerimiz ayrıca idari, operasyonel, klinik, ticari ve teknolojik ihtiyaçları da ele alır ve bu unsurların birlikte nasıl çalışarak değişimi sürdürdüğüne odaklanır. Uygun ve zamanında tıbbi bakım arayışında ulusal sınırları aşan hastaların ihtiyaçlarını karşılamak için bu unsurların birlikte çalışmasına odaklanıyoruz.

 

World Health Center Vizyonu

World Health Center’in sorumluluğu, Türkiye'de insanların sağlık hizmetlerine erişim şeklini değiştirmek ve sürekli iyileştirmektir. Vizyonumuz, insanların özellikle belirtilen hastalıklara yönelik dikkatli çalışmalarla doktorlarımızın sağladığı çeşitli tedavi seçenekleri hakkında bilgi edinebilecekleri, seçme özgürlüğüne sahip olabilecekleri en güvenilir medikal turizm platformu olmaktır. Hedefimize doğru ilerlerken, temsilcilerimize olabileceklerinin en iyisi olmaları ve insanların sağlıklı olmalarına yardımcı olmaları için ilham vereceğiz.

 

World Health Center Misyonu

Hastalar ve tıbbi partnerler (doktorlar, uzmanlar, hastaneler) arasındaki bağlantıyı kurar. Şirket, müşteri odaklı, hizmet odaklı bir ortamda mükemmel hizmet bakımı kusursuz bir bakım hizmeti sağlamaya kendini adamıştır. World Health Center, en ucuz ve en iyi tedavi seçeneklerini sağlamayı hedeflemektedir. Diğer bir deyişle, Türkiye'de EN İYİ HASTA BAKIMINI sunmak ve sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Şirket, doktorlar ve hastaneler hakkında bilgi sağlar, sağlık ekibinizden bir değerlendirme alır, ilk konsültasyon rezervasyonu yapar ve ameliyatınızı planlar. Personelimiz ayrıca uçak bileti ve konaklama rezervasyonu konusunda da yardımcı olmaktadır. Türkiye'ye geldiğinizde sizi havaalanında bekliyor olacaklar ve gerekli tüm ulaşım oganize edilecektir.

 

World Health Center İşe Alım

Doktorlar, orta düzeyli ve ilgili sağlık çalışanları için profesyonel, gizli, özelleştirilmiş iş aramaları sağlıyoruz. Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Bize verilen tüm bilgiler gizli kabul edilir. Sizin izniniz olmadan aday bilgilerini veya Özgeçmişini müşterilere veya başka kişilere sunmayacağız.

Yerleştirme hizmetlerimiz için iş arayan adaylardan hiçbir zaman ücret alınmaz. Ağımıza katıldıktan sonra özgeçmişiniz, odak noktası size uzun vadede doğru fırsatı bulmak olan özel bir işe alım görevlisine bağlanacaktır. Başarılı bir yerleştirme sağlamak için her adımda uzmanlığımızı sunuyoruz ve kişisel ve profesyonel ihtiyaçlarınızı dikkatle dinliyoruz.

 

 

 

 2.200 $'dan başlayan fiyatlarla 

Saç Ekim Yöntemleri Nelerdir?

Saç ekimi açısından, alıcı tarafta iki yöntem ve ekim tarafında iki yöntem vardır:

Alıcı tarafta;

  • FUE tekniği
  • FUT tekniği

Nakil tarafında;

  • DHI ekniği
  • Safir FUE Yöntemi

 

No Pain & No Shave Hair Transplant Apply Now!

 

Telif Hakkı © 2023 World Health Center, WHC. Tüm hakları saklıdır. | Gizlilik Politikası | Powered by MMA